iFleet
INFOLINIA HANDLOWA
+48 602 775 000

WYDANIE SAMOCHODU

ZWROT SAMOCHODU

Interesuje Cię wynajem samochodów w Warszawie? Zyskaj z iFleet nawet 15% rabatu.

Wynajem samochodów Warszawa

Wynajem aut w iFleet to gwarancja najwyższej jakości usług. Jednocześnie nasza wypożyczalnia bez limitu km oferuje najlepsze warunki cenowe. Tani wynajem samochodów w iFleet, który ma siedzibę w mieście Warszawa na ul. Górczewskiej 32 zapewni Ci pełną mobilność. Wynajem samochodu może odbyć się w dowolnie wybranej przez Ciebie lokalizacji. Możemy podstawić wypożyczony samochód na Lotnisko Chopina, Lotnisko Modlin, Dworzec Centralny, Dworzec Zachodni, każdy przystanek PKP oraz metro.

iFleet Wynajem Samochodów w Warszawie oferuje:

Gdzie możesz odebrać samochód w iFleet Wynajem Samochodów Warszawa?

Gdzie tylko zechcesz. Wybierz dogodną dla Ciebie lokalizację, wpisz ją w formularzu rezerwacji wynajmu samochodu. A my podstawimy auto o wyznaczonym czasie.

Między innymi:

Wynajem samochodów bez limitu kilometrów

W naszej wypożyczalni aut nie ma limitu km. Możesz pokonać taką trasę, jaką tylko zdecydujesz. Dzięki temu unikniesz kosztów za nadprzebieg. Skorzystaj z wynajem samochodów Warszawa w iFleet i podróżuj bez żadnych zmartwień dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu znoszącemu udział własny w szkodach.

Podróżujesz z zagranicy? Odbierz samochód z lotnisko Okęcie.

Zarezerwuj wynajem samochodu na lotnisko Okęcie, a my podstawimy Ci auto o wyznaczonej godzinie. Nasze usługi to gwarantowana punktualność i wygoda. Dodatkowo możesz podać nam numer swojego lotu, abyśmy wiedzieli o możliwych opóźnieniach w wylądowaniu samolotu na lotnisku. Po co przepłacać, skoro w iFleet Wynajem Samochodów ceny są niższe niż na lotnisku.

Wynajem samochodów Warszawa na weekend?

Jeżeli potrzebujesz wypożyczyć auto na weekend, aby zwiedzić najciekawsze miejsca w Warszawie skorzystaj z promocji, w której otrzymasz dodatkowo 5% rabatu. Wystarczy zarezerwować wynajem samochodu w Warszawie na minimum 3 dni, aby zyskać zniżkę. Tani wynajem samochodu w Warszawie to oferta wypożyczalni aut iFleet.

Co warto zobaczyć w Warszawie? Poniżej przedstawiamy listę ciekawych miejsc:

wypożyczalnia samochodów Warszawa wynajem samochodów

iFleet Wynajem Samochodów | Ul. Górczewska 32, 01-147 Warszawa | Wszelkie prawa zastrzeżone