Hyundai i30 AT Hatchback

Już od
pln 1699,00
za miesiąc
Rodzaj paliwa
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Ilość miejsc
5
Klimatyzacja
Tak

Chcesz wynająć ten samochód?

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi
ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wybrany samochód:
Hyundai i30 AT Hatchback

  Informacje o wynajmie

  Dane kontaktowe

  Pole nie jest wymagane

  Wyposażenie samochodu
  Dodatkowe informacje

  Administratorem Państwa danych osobowych jest iFleet Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Górczewskiej 32 (dalej zwana Administratorem). Wysyłając nam swoje zapytanie wyrażają Państwo tym samym zgodę na wykorzystanie podanych danych w celu realizacji zapytania.


  Wynajem średnioterminowy samochodów oraz wynajem długoterminowy samochodów są produktami bardzo podobnymi, jeśli chodzi o zakres usług wliczonych w cenę wynajmu.

  W obu przypadkach Klient spłaca w zasadzie utratę wartości pojazdu, a jego pełną cenę.

  Oba produkty gwarantują w sobie koszty:

  – Serwisowe ( przeglądy okresowe, gwarancyjne, pogwarancyjne )

  – Ubezpieczenie OC i AC

  – Zakup oraz sezonową wymianę opon

  – Auto zastępcze.

  – Assistance

  Zatem jakie są różnice?

  Przy wynajmie średnioterminowym samochodów Klient korzysta z auta parku wypożyczalni. Przy wynajmie długoterminowym samochodów Klient może wybrać dowolnie przez siebie skonfigurowany samochód. Wynajem średnioterminowy ma zdecydowanie prostsze procedury, można odebrać kontraktowy samochód z dnia na dzień. Przy produkcie wynajmu długoterminowego odbiór trwa najczęściej minimum tydzień lub dwa w przypadku samochodu stokowe i średnio trzy miesiące przy pojeździe, który musi się wyprodukować.

  Wynajem długoterminowy musi trwać minimum 24 miesiące. Przy wynajmie średnioterminowym okres trwania umowy zaczyna się już od jednego miesiąca. Można ten czas potem swobodnie przedłużać. Oczywiście im dłuższy okres wynajmu, tym niższa cena.

  Źródło: iFleet Wynajem Samochodów

  Wynajem średnioterminowy samochodów jest usługą pośrednią między wynajmem krótkoterminowym ( na dni ), a długoterminowym ( na lata ).

  Pozwala w szybkim czasie, w zasadzie z dnia na dzień pozyskać samochód, którego wynajem możemy potem elastycznie przedłużać.

  W ramach miesięcznej stawki wynajmu samochodu wypożyczalnia zapewnia nam pełny serwis, ubezpieczenie, assistance, auto zastępcze oraz wymianę opon wraz z ich zakupem.

  Wynajem samochodu na miesiąc jest korzystny, gdy oczekujemy na wyprodukowanie się naszego nowego auta lub wtedy, gdy zatrudniamy nowego pracownika np. na czas próbny. To także dobra opcja w sytuacjach, gdy realizujemy projekty określone w czasie, który jest krótszy niż musi trwać leasing.

   

  Wynajem średnioterminowy samochodów to elastyczny wynajem na miesiąc i dłużej.

  Sam możesz wybrać długość trwania wynajmu oraz miesięczny limit kilometrów. Warto dobrze go dobrać, aby z jednej strony nie płacić po umowie opłaty za nadprzebieg, a z drugiej nie płacić za kilometry, których nie wykorzystamy.

  Wynajem średnioterminowy samochodów to świetne rozwiązanie w przypadku zatrudniania nowych pracowników, którzy potrzebują służbowego samochodu jako narzędzia pracy. W przypadku niesprawdzenia się w okresie próbnym, można zwrócić samochód, a tym samym nie ponosić kosztu przestoju auta, gdyby pojazd był wyleasingowany lub kupiony za gotówkę ( utrata wartości ).

  Źródło: iFleet Wynajem samochodu na miesiąc

   

  Wynajem i leasing samochodów to najpopularniejsze obecnie formy pozyskania samochodu.

  Czym się od siebie różnią? Postaram się to krótko wyjaśnić.

  1. Wynajem samochodu nie jest ograniczony czasowo, w odróżnieniu do leasingu możemy wypożyczyć dowolne auto oferowane przez wypożyczalnię od 1 dnia, po 1 miesiąc aż do kilku lat.
  2. Leasing to sporo formalności. Czas odbioru auta stokowego to około 2-3 tygodnie. Samochód możemy wynająć nawet tego samego dnia przy zachowaniu minimum formalności.
  3. Przy wynajmie otrzymujemy stałą, miesięczną ratę. Płacimy co miesiąc tyle samo, bez ryzyka ponoszenia dodatkowych kosztów.
  4. Wynajem gwarantuje kompleksowość obsługi. Dzięki niemu będziemy mieli wliczony także serwis, ubezpieczenie, auto zastępcze, a także sezonową wymianę opon wraz z zakupem.
  5. Przy wynajmie nie mamy konieczności wpłaty opłaty inicjalnej ( pierwszej wpłaty ).
  6. Po okresie umowy wynajęte auto możesz zwrócić bez konieczności jego wykupu.
  7. W trakcie trwania umowy możemy często zmienić wynajęty samochód na inny. W leasingu jesteśmy zobowiązani wypełnić pełny okres umowy leasingu.

  Źródło: iFleet Wynajem Samochodów