iFleet
INFOLINIA HANDLOWA
+48 602 775 000

Wynajem samochodu – najczęstsze pytania

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W wypożyczalni iFleet samochód może być wynajęty przez każdą osobę, która ukończyła 21 lat oraz posiada od co najmniej 1 roku honorowane na terytorium Polski prawo jazdy. Drugim wymaganym dokumentem jest dowód osobisty w przypadku obywateli Unii Europejskiej lub paszport.

Za wynajęty samochód można zapłacić:

– Kartą debetową / kredytową

– Gotówką

– Przelewem bankowym

Kaucja / depozyt jest formą zabezpieczenia transakcji wynajmu samochodu. Może zostać ona wpłacona jedną z poniższych form:

– Kartą debetową lub kredytową ( usługa pre-autoryzacji, czyli blokady środków na koncie )

– Przelewem

– Gotówką ( pod warunkiem opłacenia wynajmu każdą inną formą niż gotówka )

Zasadą jest, iż nie można zapłacić jednocześnie za wynajem i depozyt gotówką.

Tak, wynajem może odbyć się na firmę. Wówczas wymagane jest przedstawienie dokumentów rejestrowych firmy, a sama umowa wynajmu samochodu musi być podpisana przez osobę upoważnioną do jej reprezentacji.

Tak, wystarczy zgłosić to w trakcie rezerwacji lub odbioru samochodu. Osoba dodatkowo kierująca samochód musi tak samo jak najemca posiadać ważne od co najmniej 1 roku prawo jazdy oraz dowód osobisty ( w przypadku obywatela Unii Europejskiej ) lub paszport.

Nie, w wypożyczalni samochodów iFleet nie ma limitu kilometrów. Możesz przejechać każdą zaplanowaną trasę bez obawy o dodatkowe koszty.

Tak, natomiast wiąże się to z dodatkową opłatą kalkulowaną indywidulnie. W celu jej ustalenia, prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią handlową wypożyczalni samochodów iFleet ( +48 602 775 000 ).

Nie, samochody w wypożyczalni iFleet nie posiadają na sobie żadnych trwałych oznaczeń wypożyczalni samochodów w postaci np. naklejek.

Wynajem Samochodów Nissan Qashqai
NIEZAWODNY SUV?
NISSAN QASHQAI
165 ZŁ BRUTTO ZA DOBĘ
BEZ LIMITU KM
GDZIE MOŻESZ WYNAJĄC SAMOCHÓD?
SPRAWDŹ NASZE LOKALIZACJE
Mazda 6 Wynajem samochodów
POTRZEBUJESZ W FIRMIE SAMOCHODU?
POZNAJ WYJĄTKOWĄ OFERTĘ iFLEET

iFleet Wynajem Samochodów | Ul. Górczewska 32, 01-147 Warszawa | Wszelkie prawa zastrzeżone